Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Güler yüzlü, tatlı, ilgili ve bilgili bir hekim. Detaylı bir şekilde anlatıp doğru şekilde yönlendirme yapıyor bunu o kadar size belli ediyor ki zaten emin olabiliyorsunuz.

n.....

Burçin hanım oldukça güler yüzlü ve ilgili bir doktor .ikinci çocuğuma hamileyim ve 6 aydır en ufak bir sorun hissettiğimde anında iletişime geçebiliyorum onunla yaşandığım sorun her neyse anında destek olup bilgilendiriyor. . muayene için gittiğim de ise daha dün konuşmuşuz gibi tüm duruma vakıf . hastasını hatırlaması benim için çok önemli .Bu yüzden Çok memnunum çok. TEŞEKKÜR EDİYORUM ÇOK.

b.....

Güleryüzlü ve çok ilgili bir doktor,hastalığım sürecinde beni doğru teşhis ve doğru bilgilendirme ile tedavi etti. Burçin Hanımla tanıştıktan sonra doktorun hastaya hastalığı anlatma tavrının çok önemli olduğunu anladım. Bu dünyada iyi ki böyle doktorlar var. Her şey için ona Teşekkür ediyorum.

ö.....

Gebelik takibi için gittiğim doktorum samimi bir insan =) gebeliğim sıkıntılı geçiyor aklıma gelen ne varsa whatsapp üstünden ne zaman yazarsam yazım cevap veren iyi niyetli hoşgörülü güler yüzlü doktorum sizin gibi doktorlar iyiki var =) Iyiki bu süreçte burçin hanimi tercih etmişim =)

b.....

Çok güler yüzlü , çok sıcak kanlı ve çok ilgili bir doktor Burçin hanım. Hamilelik sürecimi onunla geçirdiğim için çok memnunum.

n.....

Burçin hanım…
Güler yüzlü, samimi, her daim whatsapdan sorularıma cevap veren çok ilgili bir doktor. Herşey için kendisine sonsuz teşekküler.🙏🙏🙏

a.....a

Çok tatli ve samimi bi o kadarda işini zevkle ve güzel bir sekilde yerine getiren bir doktor

a.....

Burçin hanım ilgili, güler yüzlü, sizi dinleyen başarılı bir hekim. Ben iyi ki gitmişim diyorum. Yıllardır onca nörologun (yıllarca epilepsi ilaçları kullandım gereksiz yere) fark etmediği hipofiz tümörümü o fark etti. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Doğru tedaviye yönlendirdiği için sonsuz teşekkürler.

ep...k

Yeni gebeliğim hakkında çok güzel bilgi aldım. Güleryüzlü bir görüşmeydi, herşey için çok teşekkür ederim:)

so...ş

Burçin hocamla gebeliğimin başında tanıştık ve şuanda 4. ayımdayım.
İşinde çok iyi bir doktor, kontrole her gittiğimizde bizi odasında güleryüzle karşılıyor, hal hatır soruyor ve kafanıza takılan bir şey var ise detaylıca anlatıyor ve içtenlikle cevap veriyor. Abartısız dünya tatlısı iyiki yollarımız kesişti.

na...a

Kasık ağrılarım vardı.Karın boşluğuma ve bacağıma vuruyordu.Spiralden kaynaklanıyormuş.Parçalanmış ve bir kısmı rahmime saplanmış. Operasyon ile çıkartıldı. Detaylı bilgilendirdi beni.Çok ilgili bir doktor.Sadece bu sorunla değil, diğer kadın hastalıklarıyla ilgili yaptırmam gereken testler hakkında bilgi verdi. Operasyon sonrasında dikkat etmem gereken konularda da detaylı bilgilendirdi. Daha önce de çok doktorlara gittim ama en çok Burçin Hanım’dan memnun kaldım.

s.....

Kistim var,apse yapmıştı, onun için gittim. Apseyi boşattı.Operasyon da geçirmem gerekiyor.Yine Burçin Hanım’ı tercih edeceğim. Çok canayakın, çok kibar bir doktor. Doktor-hasta mesafesinden ziyade herşeyinizi rahatlıkla konuşabiliyorsunuz.Bundan çok memnun kaldım.Kafamdaki tüm soruları cevaplayabiliyor.

n.....

20 yıllık spiralimi çıkarttırmak için gitmiştim.Başka doktorlar bana ameliyatla çıkartılabileceğini söylüyorlardı. Korkumdan erteliyordum. Burçin Hanım ameliyata gerek kalmadan çok kısa bir sürede çıkarttı.Çok memnun kaldım.Her zaman dua ediyorum kendisine.Çok güleryüzlü.Birşey sorduğumda detaylı açıklama yapıyor.Smear testi önermişti.En kısa zamanda onu da yaptıracağım.Kontrollerim devam edecek kendisi ile.

f.....

Gebeliğimi sonlandırmak için ulaştım Burçin Hanım’a. Kürtaj oldum. Detaylı bilgilendirdi beni süreçte.İlgisi çok güzel. Beni çok güzel dinliyor.Hastayla çok güzel iletişim kuruyor. Başka işlemler için yine gideceğim kendisine.Memnun kaldığım için kendisi ile devam edeceğim.

p.....

Gebe kalma sürecini hızlandırmak için gittim kendisine.Yaklaşık 2 aydır devam ediyorum.Şu an yüksek ihtimalle hamileyim.Herşeyi en ince detayına kadar hastaya anlatıyor.Daha önce de farklı doktorlara gitmiştim.Sende bir sorun yok demişlerdi sadece.Ama Burçin Hanım evet sende bir sorun yok ama şunu şöyle yapabiliriz,böyle yaparsak daha faydalı olur şeklinde yönlendirdi ve sonuç aldık.Enerjimiz çok güzel tuttu kendisiyle. Birşey sormak istediğimde de mesaj attığımda hemen ilgilenir.

b.....

Hamilelik sürecimde biraraya geldik kendisi ile.Doğumumu da Burçin Hanım yaptırdı. Çok ilgili bir doktor.Süreçte bana tüm bilgilendirmeleri ve yönlendirmeleri yaptı.Herhangi bir durumda kendisine rahatlıkla ulaşabiliyordum.Her konuda çok yardımcı oldu.Çok memnun kaldık.

t.....

Rahim içi poliplerim vardı.Kontrol için gittim. Polipleri aldı.Yaklaşık 2 hafta devam ettim. Hastalarına karşı çok ilgili.İşini önemseyerek yapıyor.Direk hattını da paylaşmıştı, rahatlıkla ulaşabiliyordum. Çok memnun kaldım.Kuzenlerimi de yönlendirdim, onlar da kendisinde tedavi oluyor.

n.....

Sikayetlerim uzerine gittigim hastanede Dr. Burcin hanımi secerek cok memnun kaldim uyguladigi tedaviden kesin sonuc aldim. Çevreme ve yakınlarıma kesinlikle tavsiye edecegim bir hekim ilgisinden ve bilgisinden cok memnun kaldım.

e.....

Gebelik takip ve tetkik için gittim güleryüzlü ilgili ekip ve çok temiz bir hastane tavsiye edebilirim

ol...u

Ben hamileliğimin başından beri kendisi ile görüşüyorum, sürekli ona gittim.Doğumumu da kendisinde gerçekleştirdim.Her zaman ulaşabildim, kafamdaki sorulara cevap alabildim.Çok kibar, güler yüzlü, bana göre çok iyi doktor.Gece yarısı saat kaç olursa olsun sancım olduğunda aradığımda hastaneye veya başka birşey için yönlendirdi.Kendisinden çok memnunum.

b.....

Benim ilk teşhisimi koyan ve sonrasında çok özverili şekilde günü olmamasına,gece nöbetinde olmasına rağmen ilgilenen doktorumdur.Hastanede iken mesaj ve maille ulaştım, tamam deyip başka arkadaşının yanına gelerek beni muayene yapan bir doktor.Her zaman hep sorularıma cevap verdi.Gerçekten çok özverili, kendini parçalayarak doktorluk yapan birisi.İlk tespiti o koydu. Hastanede doktorlar dönüşümlü oluyor.Çalıştığı zaman ona denk gelmediğimde telefondan cevap veriyor.Sen gel, muayene yapacağım diye muayene edip ilacımı düzenliyor.Genç ve çok farklı bir doktor.Nöbetten bile benim yanıma geldiği oluyor, o kıyafetin yorgunluğunu anlıyorsunuz.Başka birisi olsa bakmaya da bilir, belki nöbeti bitti diye çıkacaktır ama benim ona ihtiyacım olduğunu bildiği için hep cevap verir ve muayene yapar.Gerçekten çok kıymetli, benim için çok seviyorum Burçin Hocayı, çok çok da memnunum.

e.....

Ben doktor hanıma düzenli olarak gidiyorum.İdrar yolu enfeksiyonu olduğunu söyledi ve ilaç yazdı.Arada bir kontrollere gidiyorum.Hizmet verdiği hastaneye yakın olduğum için merak edip gittim Burçin Hanım da yeni başlamış, çok memnun kaldım, bilgili bir doktor.Herkese de tavsiye ederim.

g.....

Hastalarını çok rahatlatan ve doğru teşhis ve doğru tedavi uygulayan bir doktor.Gönül rahatlığı ile tercih edebilirler.Ben rahim ağzı kanseri için smear testi verdim, bu noktada çok yardımcı oldu ve çok memnun kaldım.

ö.....

Ben hocamızdan gerçekten çok memnun kaldım.Başka bir problemim yok ama olursa kendisine giderim.Burçin Hanım’ı da öneririm.Genel sağlık kontrolü için gitmiştim. Ultrasonda kan tahlillerime bakıldı ve hiçbir şeyim çıkmadı.Çok tatlı ve çok iyi bir insan.

h.....

Kendisi çok iyi ve çok nazik güler yüzlü sevecen özellikle çok sabırlı bir doktor.Bir dönem karın ağrısı şikayeti ile gittim ve almış olduğum tedaviden çok memnun kaladım.

e.....

Yorumunuzu Gönderin!